هدیه دانلود

دانلود انواع بازی ها، برنامه ها، کتاب های آموزشی و...

هدیه دانلود

دانلود انواع بازی ها، برنامه ها، کتاب های آموزشی و...

filesell
مشخصات بلاگ
هدیه دانلود

در وبلاگ هدیه دانلود شما می تونید به روز ترین نرم افزار های رایانه و اندروید و بازی های جذاب رایانه و اندروید رو دانلود کنید و همچنین از آموزش های بسیار کاربردی که در وبلاگ هدیه دانلود قرار داده شده استفاده کنید.
شما می تونید در بخش نظرات، بازی، نرم افزار یا آموزش مورد نظر خودتون رو از ما درخواست کنید تا خیلی زود اون رو برای دانلود در وبلاگ قرار بدیم.

دنبال کنندگان ۴ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

با سلام خدمت دوستان. از این که سایت ما را انتخاب کردید متشکرم. امیدوارم که مطالب برایتان مفید بوده و از آنها استفاده ببرید. خواهشمندیم در صورت مفید بودن سایت برای شما ما را به دوستانتان معرفی کنید. بعضی از فایل های قرار داده شده در وبلاگ هدیه دانلود به برنامه ای به نام وین رارWin Rar نیاز دارند تا فایل ها را از حالت فشرده خارج کند.جهت دانلود این برنامه به مطلب بعدی مراجعه کنید؛ خواهشمندم نظرات خود را در هر بخش اعلام کنید.جهت این کار، در پایین هر مطلب بر روی گزینه ی نظر کلیک کنید.

آدرس سایت هدیه دانلود را به خاطر بسپارید: www.HedieDownload.Blog.Ir

نظر فراموش نشود!


از نظر امنیت و سلامت همه ی فایل ها مطمئن باشید، همه ی فایل هایی که برای دانلود در وبلاگ قرارداده می شوند، توسط آنتی ویروس ESET به طور کامل بررسی و پاکسازی می شوند.


دوستان عزیز، اگر در دانلود فایلها مشکلی دارند لطفا ابتدا به صفحه ی آموزش دانلود فایل از هدیه دانلود مراجعه کنید؛ لینک صفحه ی آموزش در بالای وب سایت قرار دارد و یا روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش دانلود فایل از هدیه دانلود


صاحبان وبلاگ که میخواهند وبلاگشان در بخش پیوند های وبلاگ هدیه دانلود قرار گیرد، با ارسال نظر برای یکی از پست ها به صورت خصوصی، ما را مطلع کنند و وبلاگ هدیه دانلود را در وبلاگ خود لینک کنند تا پس از بررسی،وبلاگشان در بخش پیوند های وبلاگ هدیه دانلود قرار گیرد.


توجه: از ارسال نظرات تبلیغاتی خودداری فرمایید. همه ی نظرات قبل از نمایش، به دقت بررسی می شوند و در صورت وجود هر گونه تبلیغات، نظر ارسالی، در وبلاگ به نمایش در نخواهد آمد.

سپاسگذاریم