دانلود بازی Archers Clash بازی زیبای تیر اندازی با کمان اندروید

دانلود 

دانلود بازی Bus Simulator بازی شبیه سازی اتوبوس رانی اندروید(نسخه ی مد این بازی هم به زودی قرار داده می شود.)

دانلود

دانلود بازی Plumber بازی لوله کشی اندروید؛باید لوله ها را طوری مرتب کنید که آب به درستی هدایت شود

دانلود

دانلود بازی  Tekken بازی تیکن(مبارزه ای)اندروید 

دانلود

دانلود بازی ایرانی اندروید دشمن پشت خاکریز؛ شما در نقش یک خمپاره انداز،باید تانک ها و خودرو های دشمن را نابود کنید

دانلود

دانلود بازی ایرانی اندروید قیصر؛شما در نقش قیصر هستید و باید با به دست آوردن سکه و کشتن دشمنان از مراحل عبور کنید

دانلود

دانلود بازی شبیه ساز قطار اروپا؛شما در نقش راننده ی قطار هستید و باید به درستی مسافران را به مقصد برسانید

دانلود

دانلود بازی اندروید حمله ی برکه؛شما در نقش یک پیرمرد هستید که باید با سلاح های مختلف از کلبه ی خود که در برکه ای قرار دارد و موجودات ترسناکی به آن حمله می کنند محافظت کنید.(این بازی نسخه ی مود می باشد)

دانلود

دانلود بازی معروف Clash of Clans؛بازی استراتژیک و آنلاین مطرح 

دانلود

دانلود بازی آنلاین ایرانی فرویت کرفت اندروید Fruit Craft؛شما در نقش فرمانده ی میوه ها هستید و باید با ارتشی از کارت های میوه ی خود به نبرد با دشمنان آنلاین یا آفلاین خود بروید؛میتوانید عضو یک اتحاد شوید یا خودتان اتحاد ایجاد کرده و عضو گیری کنید تا با همکاری متحدین خود دشمنان را شکست دهید و در نبرد ها ارتش کمکی ارسال کنید.

دانلود

دانلود بازی ایرانی اندروید دیرین دیرین؛این بازی از روی انیمیشن دیرین دیرین ساخته شده و در آن شما در نقش های متعدد باید فعالیت های مختلفی انجام دهید.

دانلود

دانلود بازی پل سازی اندروید ؛ Bridge Constructor ؛شما در نقش یک مهندس معمار باید پل های مختلفی را با مهندسی طراحی و ایجاد کنید و سپس آن را امتحان کنید تا ببینید که آیا پل شما به اندازه ی کافی مقاوم است یا نه.در این بازی مقدار مصالح هم مهم است.

دانلود

دانلود بازی آموزش رانندگی گرافند ؛ Grafand Driver ؛ این بازی،جدا از سرگرمی،بسیار کاربردی است،شما در این بازی ابتدا قوانین رانندگی را آموزش می بینید سپس آن را امتحان می دهید و سطح اطلاعات خود را محک می زنید.شما در این بازی می توانید به شکل شبیه سازی شده،به صورت عملی امتحان دهید،برای شما آزمایش هایی مثل پارک دوبل،دور یک فرمانه و دو فرمانه و... قرار داده شده که فقط در صورت انجام درست آنها می توانید به مرحله ی بعدی راه یابید.این بازی برای آموزش رانندگی بسیار مفید می باشد.

دانلود

دانلود ساز بندری مسیح وحیدا برای اندروید؛شما میتوانید یک ساز بندری مجازی داشته باشید و بدون داشتن مهارت درباره ی این ساز،از آن استفاده کنید.قابل توجه شما بازدید کننده ی محترم که این ساز و سری ساز های مسیح وحیدا را می توانید از طریق پست نرم افزار Lucky Patcher در این وبلاگ و با استفاده از آموزش قرار داده شده در آن پست،این ساز ها را فعالسازی کامل بکنید بدون پرداخت هیچ هزینه ای.به صورت کاملا رایگان!!!!!

دانلود

دانلود بازی نبرد ناو های جنگی اندروید

در زمان جنگ جهانی شما در نقش ملوان یک ناو جنگی هستید و باید به وسیله ی تسلیحات نظامی موجود در ناو جنگی خود،دشمنان را شکست دهید.

دانلود

دانلود سری بازی های شبیه سازی اسلحه برای اندروید

در این بازی ها شما می توانید انواع سلاح های مختلف را در اختیار بگیرید و مانند نسخه ی واقعی آنها با آنها کار کنید.

به طور مثال در اسلحه ی کلاشینکف شما باید ابتدا تفنگ را از ضامن بردارید،خشاب گذاری کنید و سپس گلنگدن اسلحه را بکشید و آن را مسلح کنید و سپس تیر اندازی کنید.در این بازی تمام حرکات اسلحه کاملا واقعی و شبیه سازی شده است و حتی پس از شلیک کردن،دودی از لوله ی تفنگ بیرون می آید که شلیک شما را واقعیت می بخشد.

با این بازی ها شما حس کاملی از تیر اندازی را دارید و ناگفته نماند که هنگام تیر اندازی با هر اسلحه،صدای منحصر به فرد خودش را شاهد خواهید بود که بازی را بسیار جذاب می کند.البته در این بازی هیچ مرحله یا کشت و کشتاری وجود ندارد و صرفاً تمامی این بازی ها فقط شبیه سازی اسلحه ها هستند.

دانلود اسلحه های جنگ جهانی

دانلود اسلحه های عتیقه

دانلود شبیه ساز سلاح های گرم

کلوپ اسلحه ها 2