این بازی،در واقع شبیه ساز رانندگی با کامیون است.همه چیز کاملا واقعی طراحی  شده است.شما در نقش یک راننده ی کامیون هستید که باید به شرکت های مختلف واقع در شهر خود بروید و از بین بار ها،یکی را برای حمل انتخاب کنید.شما باید محموله ی انتخاب شده را سالم به مقصد برسانید تا دست مزد بگیرید.این دست مزد را می توانید خرج کامیون خود بکنید و آن را زیبا تر و کارآ تر کنید.قوانین رانندگی نیز در این بازی بسیار مهم است.اگر از چراغ قرمز عبور کنید یا وارد لاین مخالف شوید یا به خودرویی برخورد کنید و فرار کنید،باید جریمه ی آن را پرداخت کنید.البته نه در هنگام تخلف،بلکه هنگامی که اتوموبیل پلیسی در خیابان شما را رویت کند.

کامیون های بسیاری در بازی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید.بازی دو حالت دارد:اول بازی آزاد که میتوانید هر کامیونی را انتخاب کنید و با بردن یک بار،بازی به اتمام می رسد و دوم بازی واقعی که در آن شما یک کامیون در اختیار دارید و باید بار هایی را ببرید و پول کسب کنید تا بتوانید آن را ارتقا دهید یا کامیون خود را عوض کنید.

در بازی نما های مختلفی وجود دارد از جمله نمای راننده،نمای بالای کامیون،نمای جلوی کامیون،دور نما و... که می توانید از هر کدام استفاده کنید.

در اتوموبیل شما چراغ بالا و پایین وجود دارد،راهنما چپ و راست وجود دارد و برف پاکن و چراغ هشدار و ...

محیط بازی کاملا واقعی است و بازی در ایالت های آمریکا رخ می دهد.در بازی به طور خودکار روز و شب می شود و با توجه به منطقه ای که در آن رانندگی می کنید،باران یا برف می بارد.

این بازی،فقط بر روی ویندوز XP تست شده است و ما ضمانت نمی کنیم که روی بقیه ی ویندوز ها اجرا شود.

جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:


دانلود بازی 18 چرخ پولادین

حجم: 109 MB